logo_SmartAppNet_waskie

nowoczesna platforma programmatic

SMARTAPPNET JEST INTERNETOWĄ PLATFORMĄ DSP KTÓRA UMOŻLIWIA SAMODZIELNY ZAKUP POWIERZCHNI REKLAMOWEJ W APLIKACJACH ORAZ MOBILNYCH SERWISACH WWW Z WYKORZYSTANIEM MECHANIZMÓW RTB. DZIĘKI PRECYZYJNYM MECHANIZMOM TARGETOWANIA UMOŻLIWIA MAKSYMALIZACJĘ EFEKTYWNOŚCI KAMPANII.

Schemat działania SmartAppNet

SCHEMAT-DZIALANIA-sMARTaPPnET

Jak korzystać z SmartAppNet

 
SCHEMAT DZIALANIA sMARTaPPnET-04 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – kontakt@appnetmedia.pl LUB TEL. 665 450 655
OTRZYMASZ INDYWIDUALNY LOGIN I HASŁO WRAZ Z INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA SmartAppNet
W RAZIE POTRZEBY UDZIELIMY NIEZBĘDNYCH INFORMACJI I POMOCY
SCHEMAT DZIALANIA sMARTaPPnET-03 WEJDŹ NA STRONĘ www.smartappnet.pl I ZALOGUJ SIĘ DO NASZEGO INTERNETOWEGO PANELU.
SCHEMAT DZIALANIA sMARTaPPnET-05 PO ZALOGOWANIU, BĘDZIESZ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA DOSTĘPNEJ POWIERZCHNI POD KĄTEM GEOLOKALIZACJI, FORMATÓW REKLAM, CENY I DEMOGRAFII.

NASTĘPNIE W ZAKŁADCE „CAMPAGINS” NALEŻY UTWORZYĆ KAMPANIĘ, DODAĆ DO NIEJ KREACJĘ I JĄ AKTYWOWAĆ. PO 15 MINUTACH TWOJA REKLAMA ZACZNIE SIĘ EMITOWAĆ WEDŁUG WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE PARAMETRÓW.

SCHEMAT DZIALANIA sMARTaPPnET-08 WYBIERZ REGION NA KTÓRYM MA BYĆ EMITOWANA REKLAMA (NP. TERYTORIUM POLSKI), WYBIERZ KATEGORIE WYDAWCÓW, RODZAJ URZĄDZEŃ, OPERATORÓW TEL. KOMÓRKOWEJ, POWIERZCHNIĘ (APLIKACJE I/LUB MOBILE WEB), JĘZYK, KATEGORIE I INNE …

JEŻELI CHCESZ MIERZYĆ WYNIKI KAMPANII POPRZEZ WŁASNY ADSERWER DODAJ DO KAMPANII KODY ZLICZAJĄCE.

SCHEMAT DZIALANIA sMARTaPPnET-07 OPTYMALIZUJ KAMPANIĘ: OKREŚL NA CZYM CI ZALEŻY CPC, CPA, CTR, USTAW PARAMENTY W SYSTEMIE I OBSERWUJ REZULTATY.

W CELU ZWIĘKSZENIA KONWERSJI MOŻESZ RÓWNIEŻ ADRESOWAĆ RETARGETOWANE REKLAMY DO ODBIORCÓW KTÓRZY JUŻ WIDZIELI TWOJĄ KAMPANIĘ.

SCHEMAT DZIALANIA sMARTaPPnET-06 WYNIKI KAMPANII DOSTĘPNE SĄ NA BIEŻĄCO W PANELU, DODATKOWO W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA WYGENEROWAĆ SZCZEGÓŁOWY RAPORT ZAWIERAJĄCY WSZYSTKIE DOSTĘPNE PARAMETRY ( ODSŁONY, CPC, CTR, CPA, KOSZT, …)

 

SmartAppNet TO ZAAWANSOWANE, SPECJALISTYCZNE, A JEDNOCZEŚNIE ŁATWE W OBSŁUDZE NARZĘDZIE DO SAMODZIELNEGO PROWADZENIA KAMPANII REKLAMOWYCH W MOBILE.
DZIĘKI WYKORZYSTANIU POWIERZCHNI NAJWIĘKSZYCH I ZAUFANYCH WYDAWCÓW ORAZ ROZBUDOWANYCH ALGORYTMÓW TARGETOWANIA I OPTYMALIZACJI LICYTOWANEJ STAWKI SmartAppNet POZWALA W NA EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE BUDŻETU ORAZ REALIZACJĘ ZAKŁADANYCH CELÓW KAMPANII.
POZA STAWKĄ USTAWIONĄ SAMODZIELNIE PRZEZ UŻYTKOWNIKA W PANELU, KORZYSTANIE Z SmartAppNet NIE WIĄŻE SIĘ Z ŻADNYMI DODATKOWYMI KOSZTAMI.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM ZESPOŁEM.